REFERANSLAR

global pazarda erpomed

neden erpomed?

Hastane ekipmanları ve mobilyaları konusunda yapmış olduğu çalışmalarla uzmanlaşan teknik ekip ile Erpomed, marka değerini ve tecrübesini her geçen gün daha da fazla arttırmaktadır. Hastanelerde kullanılmakta olan tüm ekipman ve mobilyaların üretimi konusunda son teknolojiden yararlanılmaktadır. Son teknolojiye sahip olan üretim hattını, detaylı kalite kontrol sistemi ve sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden Erpomed, uzman kadrosu ile en kaliteli çözümlerin üretilebilmesi için çalışmaktadır.

Üretilmekte olan ürünlerin tamamı son kullanıcısına ulaştırılmadan ergonomi ve fayda açısından pek çok testten geçirilmektedir. Böylelikle ekipman üretimleri temel amaç olan insan sağlığı ve rahatlığı konusundan uzaklaşmadan sürdürülmektedir. Erpomed tarafınca üretilmekte olan tüm hastane ekipmanları çevre dostu olarak üretilmektedir.

erpomed portföyü

Erpomed Sağlık Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi olarak biz, 25 yıllık üretim tecrübemizle, dünya pazarındaki ihracat payımızı artırıyor ve emin adımlarla büyüyoruz.

Taleplere ve pazarlara insanı merkeze alarak çalışırken, oldukça rekabetçi fiyatlara, kaliteli ürünler sunuyoruz ve bu prensip üzerine eylemlerimizi dürüstlük ve şeffaflık içerisinde yönetiyoruz.

Erpomed; çalıştığı şirketleri ve insanları nakliye ve lojistik konusunda korur ve daima yedek parça konusunda destekler.

Erpomed'in hedefi güvenilir takım çalışması ile inovatif, şeffaf, dürüst, tatmin edici, çalıştığı firmalara güç veren bir dünya markası olmaktır.

erpomed ihracatı