erpomed hakkında

Sağlık sektöründe elde edilmiş olan 20 yıllık üretim tecrübesi Erpomed ismi ile tek bir çatı altında toplandı. İnsan sağlığını ve çevre korumasını kendisini ilke edinen Erpomed, Türkiye’de hastane mobilyaları sektörü içerisinde hizmet vermektedir. Geçmişten gelen tecrübesini günümüz koşulları ve teknolojisi ile birlikte yepyeni çözümlere dönüştüren Erpomed sağlık alanında daima ilerici çözümler üretmektedir.

Erpomed sağlık alanında atmakta olduğu emin adımları, insan odaklı tasarımları ve mühendisliği buluşturarak hastane ekipmanları sektöründe son teknoloji ürünler üretmektedir. Sektördeki 20 yıllık tecrübesi ve sahip olduğu teknolojik alt yapı ile uzman kadro tarafından üretilmekte olan geniş ürün gamı içerisinde doğum yatakları, ameliyathane transfer sedyeleri, hasta yatakları, yoğun bakım yatakları ve hasta sedyeleri başta olmak üzere manuel ve elektronik her türlü hastane mobilyası bulunmaktadır. Erpomed tarafından üretilmekte olan hasta yatakları IEC 60601-2-52 standartlarına göre üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kalite politikası anlamında TS EN 13485:2012 ,TSE EN ISO 9001:2008,TSE EN ISO 14001:2004 ,CE ,TSE HYB belgelerine sahiptir. Sürekli iyileştirme politikası ile ilerlemekte olup çalışmalarımız devam etmektedir.

20 yıllık tecrübenin ve kullanılan teknolojinin adeta görsel bir teminatı niteliğinde olan Erpomed logosu, Erpomed’in sağlık alanında ne kadar ilerici ve kalıcı çözümler ürettiğinin bir göstergesi durumundadır. Logomuzdaki üç çizgi ergonomi, erişilebilirlik ve estetiği anlatır. Burada kullanılmakta olan sarı kaliteli hizmete olan özlemin karşılığının sunulduğunu betimler. Erpomed isminde kullanılan mavi ise ileri teknoloji ile üretilmekte olan ekipmanların yüksek başarısı ve güvenilirliğini anlatmaktadır.

Hastane ekipmanları ve mobilyaları konusunda yapmış olduğu çalışmalarla uzmanlaşan teknik ekip ile Erpomed, marka değerini ve tecrübesini her geçen gün daha da fazla arttırmaktadır. Hastanelerde kullanılmakta olan tüm ekipman ve mobilyaların üretimi konusunda son teknolojiden yararlanılmaktadır. Son teknolojiye sahip olan üretim hattını, detaylı kalite kontrol sistemi ve sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden Erpomed, uzman kadrosu ile en kaliteli çözümlerin üretilebilmesi için çalışmaktadır. Üretilmekte olan ürünlerin tamamı son kullanıcısına ulaştırılmadan ergonomi ve fayda açısından pek çok testten geçirilmektedir. Böylelikle ekipman üretimleri temel amaç olan insan sağlığı ve rahatlığı konusundan uzaklaşmadan sürdürülmektedir. Erpomed tarafınca üretilmekte olan tüm hastane ekipmanları çevre dostu olarak üretilmektedir.

Erpomed markası bu sektörde yalnızca üretim anlamında değil teknik servis konusunda da hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli uzman ekibimiz ile hastane çalışanlarına özel olarak ürünlerin kullanım eğitimlerini veriyoruz. Böylelikle ürünlerimizin bilinçli bir şekilde kullanılması sağlayarak ömrünü uzatıyoruz.

Erpomed olarak bulunduğumuz sektördeki bölgesel ve coğrafi liderliğimizi dünya liderliği yolunda emin adımlarla yürütüyoruz. Erpomed Hastane Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti olarak daima sloganımızda da yazdığı gibi “Konforlu Yaşam Çözümleri” üretmek için burada olacağız.

erpomed logosu

Konforlu yaşam çözümleri üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Erpomed logosu da yine bu temel ilkeden esinlenerek hazırlanmıştır. Logoda yer alan üç çizginin anlatmak istediği erişilebilirlik, ergonomi ve estetiktir. Erişilebilirlik; Hasta ve hasta bakıcıların hayatlarını daha kolay ve daha yaşanabilir kılma amacımız doğrultusunda ürünlerimizin tüm kişiler tarafınca kolaylıkla ulaşılabileceğini ve kullanılabileceğini ifade eder.

Ergonomi; Kelime anlamı olarak fiziksel çevrenin insan hayatına uygun hale getirilmesidir. Üretmekte olduğumuz ürünlerimizde hastaların ürünlere uyum sağlayabilmesini ön planda tutuyoruz. Böylelikle hem hastalar hem de hasta bakıcılar üretilen çözümlerden en yüksek faydayı elde edebiliyor. Estetik; Sunmuş olduğumuz ürünlerimizde yalnızca fiziksel fayda değil ruhsal faydayı da ön planda tutuyoruz.

Bu üç çizgide tercih edilen sarı sağlık sektöründe acil rengi olarak bilinir. Ayrıca dikkat çekiciliğin ve kalıcılığın sembolüdür. Estetik, ergonomik ve erişilebilir ürünlere olan ihtiyacınızı biliyor ve bu ihtiyacınızı karşılamak için son teknoloji hastane ekipmanları üretiyoruz.

Erpomed yazısında ise mavi renk tercih edilmiştir. Mavi içe dönüklüğü, sadakati, başarı, güvenilirliği, düzeni ve sakinliği simgeleyen bir renktir. Mavinin logomuza kattığı temel anlam ise başarı ve güvenilirliktir. İleri teknolojiden yararlanarak üretmekte olduğumuz tüm ekipman ve mobilyalarımızın güvenilirliği ve yüksek başarı oranı anlatılmak istenmiştir. Mavinin diğer bir anlamı olan sonsuzluk ise ürünlerimizin uzun yıllar boyunca kullanılabileceğini anlatmaktadır. Sizlere kaliteli hizmet vermekten onur duyuyor, elde ettiğimiz kazanımlarımızı paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

erpomed vizyonu

Erpomed olarak kendimize ve geleceğe güvenmekteyiz. Markalarımızı ve ürünlerimizi bugün olduğundan çok daha iyi bir gelecek oluşturabilmek adına hizmet vermekte olduğumuz her yerde ekonomik, çevresel ve sosyal olarak iyileştirmek markamızın temel hedefidir. İnsanlara faydalı olabilecek çalışmalar ve sürdürülebilir bir değer yaratabilmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır.

 • Kurulduğumuz günden bu yana kurumsal kimliğimizin temel hedefi olan medikal sektöründe dünyanın ilk üç firması arasına girebilmek.
 • İşimizi en iyi şekilde sahiplenerek daima dürüstlük ilkesine dayanarak faaliyetlerimizi devam ettirmek.
 • Kurmuş olduğumuz tüm ilişkilerde esas kabul ettiğimiz dürüstlük, tutarlılık ve şeffaflık ilkelerimiz kuracağımız bütün ilişkilerde de temel ilkemiz olmaya devam edecektir.
 • Memnuniyet odaklı ve güvenilir bir iş ortağı olarak yüklendiğimiz misyonu sürekli hale getirmek.
 • Hem markamızı hem de ekibimizi daima yeni gelişmelere açık bir hale getirmek.
 • Kazan kazan ilkesi doğrultusunda müşterilerimize hizmet vermeye devam etmek.
 • Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için oluşturmuş olduğumuz yüksek güvenlikli iş ilişkisin daimi olarak sürdürmek.
 • Ekolojik değerlere ve çevreye saygılı, doğa ile dost şirket olma misyonumuzu devam ettirebilmek.
 • Öğrenen bir şirket olarak teknolojik gelişimleri yakından takip etmek.
 • Yaratıcılığımız ve gelişen teknolojinin tüm gerekliliklerini en uygun şekilde bir araya getirmek.
 • Sağlık alanında hizmet ve ürün konusunda daima ülkemizde rekabet yaratacak bir güç olmak.
 • Türkiye’de sağlık endüstrisinin geleceğinde rol oynamak ve üretken potansiyelimizi bilimsel çabalarımız ile beraber ülkemize katma değer olarak hazırlamak.
 • Sosyal sorumluluk projelerini katkıda bulunarak ülkemizin toplumsal sorunlarına çözümde bulunmak.

erpomed misyonu

Sağlık sektöründe uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimini çok daha ileriye götürerek gelecek nesillere daha iyi ve daha yaşanabilir ortam oluşturulmasına katkıda bulunmak temel ilkemizdir.

Üzerimize aldığımız sorumluluğu en başarılı şekilde yerine getirirken dürüstlük çizgimizden ödün vermiyoruz. Hastaların ve hastane çalışanlarının sorunlarını biliyor ve sunduğumuz çözümler ile onların bu sorunları aşabilmesine yardımcı oluyoruz.

Daima istikrarlı bir şekilde hizmet veren bir firma olarak iş ortaklarımız ile istikrarlı iş ilişkileri kuruyoruz. Bu ilişkilerimizi sürekli biçimde karşılıklı saygıya dayalı olarak şeffaf bir şekilde sürdürüyoruz.

Sağlık hizmetlerinin çok daha iyi imkânlarda temin edilmesi temel misyonlarımızdan biridir. Bunun için hastaların hayatlarını daha güzel bir hale getirecek olan ürün ve hizmetlerin üretimine daimi bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

 • İnsan sağlığını ve mutluluğunu daima ön planda tutarak kaliteli çözümler üretiyoruz.
 • Tıbbi ekipman ve mobilya tasarımlarını hastalar ve hasta bakıcılar için çok daha ileri bir seviyeye getirerek onların bu ekipmanlardan en iyi şekilde yararlanabilmesini sağlayabilmeyi amaçlıyoruz.
 • Özelleştirilmiş teknik donanım ve teknoloji desteği ile uygun fiyatlı ve birinci sınıf ürünler sunarak müşterilerimize fayda sağlayacak çözümler üretmeyi sürmeyi misyon olarak benimsiyoruz.
 • Yurt içi ve yurt dışı üretimlerimiz ile ülkemize katma değer sağlayarak Türkiye ekonomisinin güçlenmesine katkıda bulunuyoruz.
 • Uzman teknik ekibimiz ile hastane personeline kullanım eğitimi vererek ürünlerimizin kullanım ömrünü uzatıyoruz ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.